• et

Kuidas luua oma brändi personalijuhtidele

Liisi Toom personalijuhtide virtuaalkohvikus: Uue ajastu persoonibränd

Juba homme, 17. augustil jagan Helo Tamme Virtuaalkohvikus oma mõtteid uue ajastu persoonibrändist. Registreerimiseks ja Zoomi lingi saamiseks registreeru veel siin. Vebinar on suunatud personalijuhtide kogukonnale, kuid kindlasti sobib kõigile inimestega tegutsevatele spetsialistidele.

Tänasel muutlikul ja veidi tundmatute mõõtmetega maailmas on oma persoonibrändi juhtimine oluline võimalus veidi tähendust, strateegiat ja turvatunnet töö ja eraellu luua.

Helo Tamme Virtuaalkohvik

Personalijuhid, karjäärinõustajad ja juhid on töömaailmas kindlasti väravaks ja mõjuisikuiks. Nii on Virtuaalkohvikus minu fookuses

  1. Mõtestada persoonibrändi sisu muutlikul ajal;
  2. kuidas vaatamata keerukatele valikutele luua iseendale strateegiaid oma nime pikaajaliseks mõjuks ning
  3. kuidas toetada inimesi enda ümber sedsama tegema. Inimeste-inimesed peavad seda ise esmalt kogema ja läbi iseenda jõuavad ka rohkemate inimesteni ja kahepoolse koostööni (vaata Persoonibrändi ja tööandja brändi koostöövõimaluste postitust).

Üks küsimus, mida osalejatelt enne uurisin on:

Kui kindel oled, et sinu Nimi ja sinu nimega seonduv (bränd, sinu töö) tagab sulle tähendusliku töö 5 aasta pärast? Miks ma seda küsin ja kuidas see on seotud uue ajastu persoonibrändiga, see saab virtuaalkohvikus olema üks teema. Kuidas täpsemalt ja mida statistika näitab, kuuled juba homme, kui registreerud homsesse persoonibrändi teemalisse Helo Tamme Virtuaalkohvikusse.

Sinu persoon on sinu brändi juures olulisim kompenent. – Liisi Toom

Igaüks saab oma mõtteviisi kohandades teadlikumalt isiklikku brändi kujundada. persoonibrand.ee annab esmase vajaliku, kui ise on tahtmist vabadust oma tulevikku kujundada!