• et

Ja millega sa tegeled?

Ja millega sa tegeled?

Mina coachingu konverentsil end täiendamas

Tuleb ette tuttav küsimus konverentsi kohvipausil või ajakirjaniku palve kirjutada sind tutvustav lühilause? Kuidas sa vastad? Kas vastamine on mõnus ja selge või hirmu tekitav?
Minu esimene vastus oleks coaching. Ok, kalendrisse vaadates ei ole coachingule pühendatud tunde valdavas enamuses. Ma tegelen aerutamise, kunsti, loomakaitse ja kümne teise asjaga veel. Kui aga mõelda, mis on minu tegevuse keskmes, mille poole püüdlen ja mis on minu tugevused, kuidas coachingu mõtteviis on läbiv tiimiga suhtlemises, koostöös, strateegiate loomisel, siis see väide pädeb. Ja ometi olen mina (ja sina) palju rohkem kui üks “defineeriv” märksõna. Persoonibrändi kujunemise võlu seisnebki selles, et sa võid olla kõike ja ometi midagi selget õigele sihtgrupile.

Mis on minu persoonibrändi kese?

Me võime olla Hunt Kriimsilmad. Ja tänases muutlikus maailmas peamegi olema – see teeb meid tugevaks, mitmekülgseks ja loovaks ja loob vabadust karjäärikujundamises. Huvitavaks ka. Samas on keeruline, kui pead tutvustama end võõrale inimesele, looma oma persoonibrändi strateegiat või kui on vaja eesmärke seada. Sina üksinda tead, kui põnev portfoolio oskustest, huvidest ja missioonidest sul on ja kui äge oleks, kui kõik seda teaks. Nii persoonibrändi kujundamisel kui järgmise täitmist vajava eesmärgi elluviimisel on oluline kitsendada seda, mida sa teed ja esitled (kuid mitte kunagi selle arvelt, kes sa päriselt oled). See tagab selguse ning fokusseeritud tegevussuuna.

Professionaalse isikliku kuvandi loomine loob teadlikkust endast

Kui oled plaanimas oma järgmist karjäri-perioodi coachina, juhina, eksperdina ja mõtlemas, mis on see sinu ÜKS sõna või tegevuste kombinatsioon, mis selgelt vastab küsimusele “Ja mida sina teed?”, siis individuaalne strateegiline persoonibrändi coaching või workshop sinu tiimile on selleks loodud. Segadus meis endis on normaalne, coachingus saab mõtted laiali laotada ja uueks perioodiks selgema suuna võtta. Unustamata end tervikuna.
Vali sobiv aeg: https://calendly.com/liisitoom/coaching

PS: Pilt on tehtud selle aasta coachingu tippsündmuselt Äripäeva coachingu aastakonverentsilt, milles oli esindatud ka minu tegevuse teine märksõna: vaimne tugevus (läbi PAUSi).