• et

PERSOONIBRÄNDI VIDEOKOOLITUSED

Arenda enda brändi omas tempos: videokoolitused persoonibrändist

Mul on hea meel jagada sinuga kahte olulist videokoolitust, mis annab edasi 10 aasta jooksul kujundatud, sadade individuaalklientide peal rakendatud ja tõestatud ning tuhandetele jagatud persoonibrändi kujundamise mudeli, mis toimib! Olen kättesaadavaks teinud kaks videot, mis aitavad sul mõista nii persoonibrändi olulisust ja rakendust oma elus ja karjääris ning konkreetsed küsimused ja suunised, kuidas oma brändi mõõta ja muuta selgeks ja toimivaks.

Kaks videokoolitust on:
a) Persoonibrändi audit: tunne iseend ole tuntud! See koolitus annab tõuke autentse enda avastamiseks ja läbi selle oma selge brändi kujundamiseks. Koolitusel leiad olulised küsimused, mis katavad kõik neli persoonibrändi mudeli osad koos inspireerivate mõtetega tegutsemiseks.
b) Bränd nimega sina – inimese kui brändi eneseturunduse koolitus. Antud videos mõistad, milline mõtteviis aitab sul oma elu ise kujundada, isegi, kui oled oma karjääri alguses või tegemas karjääri kannapööret.
bränd nimega sina koolitus
Videokoolitusi saad vaadata oma kodust, mugavalt video vahendusel. Soovi korral saad ka tõendi koolituse läbimise kohta. Palun kirjuta selleks liisi @ persoonibrand.ee.

VIDEOKOOLITUS 1: Persoonibrändi audit: tunne iseend ole tuntud!

Persoonibrändi audit aitab leida tee kutsumuseni ja teha seda enesekindlalt ja edukalt.

Coachivad küsimused eneseanalüüsiks oma karjääri kujundamise vaatest

  • 39 minutit intensiivset, praktilise suunitlusega ja inspireerivat koolitust, mis aitab sul esitada õiged küsimused järgmiste persoonibrändi kujundamise sammude astumiseks.
  • Soodne hind, vaid 34 EUR ja sa saad ise alustada oma isikliku brändi loomist.
  • Soovid kiiremaid tulemusi ja individuaalset tagasisidet? Peale video vaatamist pöördu minu poole, et saada soodustingimustel individuaalset tagasisidet oma brändile.

Koolitaja: Liisi Toom, persoonibrändi konsultant, kommunikatsioonijuht, ettevõtja
Kestvus: 39 minutit

Persoonibrändi auditi video tellimine:

Video saad videolingina + parooli, millega saad kohese juurdepääsu.

1. Tee ülekanne 34 EUR 4AM OÜ, AS LHV Pank: EE107700771006196441, selgituses “Persoonibrändi audit+Saaja Nimi”. Kui soovid arvet, siis saada info e-mailile.
2. Saada liisi@persoonibrand.ee kiri, et saaksin sulle saata lingi videoni.

VIDEOKOOLITUS 2: Bränd nimega Sina

Turundusstrateegia soovitused oma töö- ja elustiili disainimiseks

  • Tund aega, mis aitab sul võtta kontroll oma karjääri üle enda kätte. Vaata oma kodus, endale sobival ajal.
  • Kõige soodsam hind, vaid 37 EUR ja sa saad ise alustada oma karjääri disainimist ja oma nime loomist oma valdkonnas.

Koolitaja Liisi Toom, persoonibrändi konsultant, kommunikatsioonijuht, ettevõtja

Kestvus: 1h
Inimene kui bränd eneseturundus oma elu kujundamiseks Liisi Toom
Miks teha nii, kuidas teised, kui kõige lihtsam, rahuldustpakkuvam ja ka tulusam on teha asju enda moodi? Oma töö – ja elu disainimine tähendab teadlikku oskuste, teadmiste ja iseloomu ning ambitsioonide suunamist unikaalseks teenuseks, mida pakkuda tööandjale või kliendile. Kuidas paika panna selleks vajalik persoonibrändi ehk bränd nimega Sina turundusstrateegia? Kust alustada ja mida meeles pidada nii õpingute ajal ja juba tööturul olles, et ise võimalusi kujundada ja oma potentsiaali rakendada? Nendel teemadel tunniajases videos arutlengi, inspireerin, saab näpunäiteid, praktilisi juhendeid ja soovitusi nii tegutsevale ettevõtjale, eksperdile ja spetsialistile, kes soovib olla nähtavam oma valdkonnas ja neile, kes otsivad uusi väljakutseid.

Tänapäeval on võimalusi palju, raskem on aga otsuseid teha, mida võtta, mida jätta. Nii on isiku enda unikaalsus, teadlikkus oma potentsiaalist ning oskus seda õigetele klientidele nähtavals muuta, oluline. Igalühel peab olema oma autentne visioon ja sõnum. Persoonibrändi mudel aitabki seda kujundada elustiiliks ja rahuldustpakkuvaks tööks.

Millest videos räägitakse?

1. Mis on persoonibränd?
2. Kuidas tõsta endast kui brändist mõeldes oma unistuste realiseerimise tõenäosust?
3. Kuidas kujundada oma elu oma reeglite järgi?
4. Milliseid turundustaktikaid inimesed kui brändid kasutada saavad?

Karjääripäeva vaatajaskond

Foto videost Bränd nimega Sina.

Tänu sellele videole sain peale aastast töö-otsimist nii hea inspiratsiooni, et võtsin kätte ja hakkasin valima tööd enda soovide järgi. Kuu ajaga leidsingi minu elustiilile sobiva ja tasuva töö.” – Katrin, (35 aastane, copywriter)

Ennustamine on võimatu. Tõsta saab vaid tõenäosust saada see töö, see klient ja see keskkond, mida sa soovid.

Ennustamine on võimatu. Tõsta saab vaid tõenäosust saada see töö, see klient ja see keskkond, mida sa soovid.

Liisi Toom on persoonibrändi ja tööelu kujundamise mõtteviisi eestvedaja Eestis. Tema juba üle 8 aastase professionaalse kuvandi, ettevõtluse ja kommunikatsioonialase töö, blogimisie kaudu on kasu saanud need, kes soovivad teadlikult oma elu kujundada ja selgelt olla oma unikaalsusega nähtav. Ta on asutanud Persoonibrändi Agentuuri, kus tegelebki ettevõtjate, ekspertide ja valdkonna kõneisikute coachimise, nende persoonibrändi kujundamise ning koolitamisega.

Loo oma oskustega tähendust!
Filmitud: Tartu Ülikooli Karjääripäeval, 2016

Bränd nimega sina video TELLIMINE:

Video saad videolingina + parooli, millega saad kohese juurdepääsu.

1. Tee ülekanne 37 EUR 4AM OÜ, AS LHV Pank: EE107700771006196441, selgituses “Bränd nimega sina+Saaja Nimi”. Kui soovid arvet, siis saada info e-mailile.
2. Saada liisi@persoonibrand.ee kiri, et saaksin sulle saata lingi videoni.

SOOVID MÕLEMAT KOOLITUST? Koolitused täiendavad teineteist suurepäraselt. Hindan sinu pühendumust ja pakun mõlema koolituse ostu puhul 30% soodustust = 49.70 EUR. Palun selgitusse märkida “Videokoolitused 1+2+Sinu nimi”.

Küsimusi? kirjuta liisi@persoonibrand.ee

Vaata, kuidas saab Liisi Toom ja Persoonibrändi Agentuur (4AM OÜ) sind aidata oma professionaalse kuvandi loomises.