• et

blogimine on minu elustiil

Persoonibrändi blogi Blogiauhinnad 2019 konkursil. Hääleta ka!

Blogiauhindade aeg on käes! Kuna paljud andsid märku, et see blogi siin võiks ka osaleda, panin persoonibrand.ee/blogi hääletuseks üles Eesti Blogiauhindade KASULIKUD blogid kategoorias. Kutsun ka sind üles hääletama, saad seda teha siin.

Minu elu ja töö: blogimine, persoonibrändi kaudu inimeste võimaluste suurendamine!


Minu jaoks on blogimine olnud elustiil juba 2008st aastast ja sellest sai alguse minu elu ideoloogia ja nägemus, kuidas töö, elu ja eesmärgid kõik üheskoos teineteist toetada võiks. Sellest sai alguse persoonibrändi lugu Eestis ja tänaseks on see jõudnud tuhandeteni, kas läbi just selle blogi või läbi koolituste-nõustamiste-artiklite avalikus meedias. Loodan, et sinagi oled midagi leidnud, mis aitab muuta mõtteviisi, avastada võimalusi ja nautida elu veel rohkem just OMA TINGIMUSTEL. Kui nii, siis toeta seda kandidatuuri oma häälega. Minu jaoks tähendab see palju – 10 aastat kirjutamist, mõtete jagamist ja armastust. Kuigi tähtsam on see, et sina saaks kasu, on vahel hea mõõta tulemusi ka auindadega :). Mõista, mida tegelikult arvatakse. Teha saad seda nii:

1. Mine Eesti Blogiauhinnad 2019 hääletamislehele.
2. Otsi üles KASULIKUD BLOGID.
3. Pane linnuke persoonibrand.ee/blogi ees.
4. Vajuta SUBMIT.
5. Saa kinnitus (ja tunne minu tänu ;).

Ja siis tule ja loe veel postitusi või osale persoonibrändi sotsiaalmeedia kanalites diskussioonides ja loosides. Facebook/Instagram @persoonibrand.

Vaatamata auhinnale, persoonibrändi blogi jätkab oma teed, uued postitused plaanis ja vanad ootavad lugemist ja realiseerimist! Näiteks viimane ühe koka ettevõtlustee ja elustiili kujundamise lugu, minu enda lugu.

Tänan sind, et oled blogi jälginud ja seda avastanud! Tänan ette, kui annad oma hääle (ja kutsud ka teisi üles seda tegema) Eesti Blogiauhinnad 20119 KASULIKUD blogid kategoorias just persoonibrand.ee/blogi -le.