• et

Miks?

Miks sa teed, mida sa teed?

See on kõige olulisem küsimus tõeliselt rahuldustpakkuva, särava ja sisuka “eduni”, mis sinu jaoks tähenduslik on.

Palju dalustavad oma karjääri ja ka oma eneseturundust juhuslikult, kõhutundega või ka teadlikult aga väliste motivaatorite mõjul. Kuid alati tuleb hetk, kus hakkame küsima: miks ma seda teen? Mis on selle tähendus, mis on mulle tõeliselt oluline ja millist jälge soovin jätta iseendast?

Kuna oleme kõik unikaalsed, siis ei ole edu vastus ühene. Samuti on põhjused, miks valime mingi valdkonna, kindla spordiala või hobi, töö või visiooni, mida ellu viia.
Rubriigis “MIKS?” tutvustame inimesi ja nende valitud valdkondi, tegevusi, mida nad teevad ja mis neid selleks motiveerib. Nii julgustame sind, lugeja, avastama uusi alasid, hobisid ja eneseteostuse võimalusi, nüansse ja nišše, mida avastada ja kuidas ise eristuda olles SINA ISE.

Kui tead kedagi, kellest siin peaks rääkima, kelle MIKS? on väga paigas ja kelle kirg inspireerib teisigi, siis anna teada liisi@persoonibrand.ee. Kindlasti jaga ka neid lugusid, et ka teised julgemini katsetaks, täiendaks ja avardaks oma silmaringi ja julgeks mugavustsoonist välja tulla.

Lood rubriigist “MIKS?”
Anniki Rebane: Miks ma mängin hokit?
Esta Pilt: Miks ma tegelen fitnessiga?
Eve Külasalu: Miks ma tegelen aerutamisega?
Kairit Šor: Miks ma teen hommikuvõimlemist?