• et

Kingi kasulikke teadmisi, silmapaistvat ilu ja unustamatuid elamusi

Pühad on praktiliselt käes, supermarketites algas müügiralli juba oktoobris. Ma ei ole suur jõulupühade pidaja, kodus on ainult üks jõuluehe ja palju küünlaid. Siiski, kinke teha ja saada mulle meeldib. Kõige rohkem meeldivad kingitused, kus on näha, et on mõeldud just kingisaaja soovidele.

Sellel aastal soovin sinuga jagada kolme soovitust, mida oma pereliikmetele, kolleegidele, äripartneritele või sõpradele kinkida. Need kolm ideed on inspireeritud ,minu jaoks kõige olulisemast: unikaalsetest ja personaalsetest lähenemistest ning soovist, et kõik oleks ühel või teisel moel praktiline ja tähenduslik.
Usun, et need järgmised kingiideed on väärt inimestele, kes hindavad kvaliteeti, soovivad särada ja tuua kingitusse sisu. Tean, et iga kingitus saab tehtud hoolega ja kingituse pakkujad teevad kõik, et vastuvõtja saaks elamuse. Kui mõni kingitus on selline, mida ise sooviksid saada, jaga linki ka oma sõpradele, et nad saaksid seda sulle kinkida!

Minu kingituste ideed

Uuele tasemele minek persoonibrändi nõustaja Liisi Toomiga

Uuele tasemele minek persoonibrändi nõustaja Liisi Toomiga

1. Kingi uusi teadmisi, oskusi ja praktilisi nõuandeid.

Kui sul on sõber või kolleeg, kes on oma tööalases tegevuses teelahkmel, kel on suurepärane toode ja teenus, aga vajab abi turunduses? Ekspert, kelle LinkedIn profiil vajab ülevaatamist või juht, kelle tegevuse efektiivsuse tõstmiseks on vaja juhendamist? Talle sobib kindlasti tund või rohkem nõustamist Persoonibrändi Agentuuri eksperdi käe all. Võibolla soovid, et vastavat krediiti sulle kingitaks?
Saad osta kinkekaardi 60, 250 või 500 euro ulatuses. Vastava summas saab kingisaaja uuel aastal enda isiklikku brändi arendada ja tagada selleks Eesti parima persoonibrändi konsultandi teenused. Küsi lisa: liisi@persoonibrand.ee

Säravad ehted klaasikunstnikult Mari-Liis Makuselt

Säravad ehted klaasikunstnikult Mari-Liis Makuselt

2. Kingi silmapaistvat ilu.

Ehteid pole kunagi liiga palju. Eriti ehteid, mis tekitavad sooja tunde ja mis tekitavad meis endis inspiratsioonisädemeid. Mari-Liis Makus on klaasikunstnik, kes ilmselt kõige paremini Eestis valdab tehnikat, mille ingliskeelne termin on „lampwork beads“, eesti keeles „klaaspärlid”. Oma loomingus on Mari-Liis keskendunud klaasi ja tule mängule, et luua iga kord midagi unikaalset – nii nagu oled seda ka sina ja on seda sinu kingi saaja. Tema stuudiost tuleb käevõrusid, ripatseid, kõrvarõngaid ja teisi põnevaid klaasivigureid. Samuti võid ette planeerida mõnusa klaasehete meisterdamise õpitoa koos sõpradega.

Hiljuti avas Mari-Liis klaasehete e-poe, kus on laias valikus ehteid, aga ka erinevaid kingiideid nii naistele kui meestele.

Osta Mari-Liis Makuse klaasehete e-brändipoest ehe või kinkekaart (25, 50 või 75 euro vääringus).

 

 

Restoranielamus Scheeli Restoranis

Restoranielamus Scheeli Restoranis

3. Kingi unustamatut elamust.

Naudi tõelist restoranielamust Scheeli Restoranis Tallinnas. See on esimene restoran Eestis, kus tundsin, et kõik elemendid suurepärase toidunaudingu saamiseks nagu seda sain Prantsusmaal (veetsin sellel aastal seal kuu aega), on olemas. Eelkõige TOIT, suure hoolega, traditsionaalsete valmistamisviisidega, puhaste maitsetega ja vajadusel just sinu soovide järgi kokku pandud menüü. Minu soovitus on kindlasti proovida püreesuppe, lõhe kreveti-basiiliku risottot ja pistaatsia panna cottat.
Vii oma sõber Scheeli Restorani või osta talle Scheeli Restorani kinkekaart (25 vi 50 euro vääringus).

 

Sellised on minu mõtted sellel aastal. Igal juhul on üks hea kingitus midagi, mis on ühelt poolt praktiline ja annab saajale tugeva positiivse emotsiooni. Tähtis on aga eelkõige kingituse mõtestatus, seega ole tähelepanelik ja kingi midagi, mis tõesti südamele sooja teeb.

 

Detsembrikuiste mõetega,

Liisi