• et

Valikute ristteel – Liisi Toomi raamatut on ilmunud

Telli “Valikute ristteel” endale, kolleegile või sõbrale

Mul on hea meel kutsuda sind tutvuma minu esikraamatuga “Valikute ristteel. 22 võimalust tähendusliku karjääri kujundamisel”. Ilma pikema jututa (neid jutte veel tuleb).

Raamatus jagan isiklikult järele proovitud viise, kuidas oma elu ja tööd olen planeerinud ning mõtteviise ja tehnikaid, mis on aidanud minu klientidel juba 15+ aastat oma reeglite järgi oma elu kujundada.

Töö ja karjääriplaneerimine ei ole enam see, mis see on olnud. Turvalisus traditsioonilises töös on ammu juba illusioon. Tahan raamatuga anda natuke kontrollitunnet ja julgustust defineerida töö ümber viisil, et see oleks jätkusuutlik sulle ja maailmale laiemalt.

Raamatut saad osta otse minu käest (kõige soodsam) – 17 EURi + saatmine. Saad valida ka kohaletulemise (Tartus), kokkuleppel ka Tallinnas ja mujal. Raamatu ostmiseks kirjuta liisi@persoonibrand.ee, mitu raamatut soovid, lisa kontaktandmed (pakiautomaadi korral telefoninumber, pakiautomaadi asukoht) ja arve soovi korral rekvisiidid. NB! Olen valinud peamiseks automaadiks DPD, kuid vajadusel saab ka teisi kasutada.

Olen alustamas raamatu tutvustamisega ja nende põhimõtete jagamisega. Küsi täpsemalt, kuidas saan sinu organisatsioonis, üritusel tähendusliku elu ja töö loomisest rääkida. Võta ühendust liisi@persoonibrand.ee või helista 52 70 534.