• et

Tartu Ettevõtlusnädal 2016 seminarid isiklikust brändigust, turundusest ja teenuse pakkumisest kui enda tööelu juhtimisest

Seminar „(Loov)isiku bränding ja turundus“

Toimumisaeg: 04.10.2016, kell: 12:00 – 13:30
Koht: Atlantise konverentsikeskus, suur saal (Narva mnt 2, Tartu)
Registreerumine: Registreeri siin. Tartu LV ettevõtluse osakond, tel. 736 1192, e-post: evo@raad.tartu.ee
Üritus on tasuta

Kirjeldus:
Millised eripärad on (loov)isiku brändimisel ja turundusel tänapäeval? Millal lasta enda mainel kujuneda ja millal aidata teadliku tegevusega kaasa? Millised on olulisemad tegevused kohe alguses, millised peaksid olema jooksvad-regulaarsed eneseturunduse tegevused ja kuidas just enda isiku, toote ja teenusega sobivat turundustegevust valida?

Seminari käigus tutvume isikubrändingu ehk persoonibrändi põhimõtetega ja mõistad, mil viisil see mängib rolli sinu edus loomulikul viisil ja millal on vaja kaasa aidata. Saad nõuandeid turundusvaldkonnas otsuste tegemiseks ja teed valmis oma esmase „persoonibrändi kujundamise checklisti“. Lisaks saab osaleja tutvuda ja nippe sellest, kuidas tehakse isikuturundust professionaalsel tasemel Persoonibrändi Agentuuris.

Seminar sobib nii juhtidele, kes peavad esindama oma ettevõtet, ekspertidele, loovisikutele kui ka tööle kandideerivatele inimestele, kes soovivad teadlikumalt juba olemasolevat oskust, teenust, toodet turule tuua või esitleda.

Seminar „Ära tee tööd, paku teenust“ (Tee, mida tahad (julge mõelda suurelt)!)

Aeg: 04.10.2016, kell: 15:30 – 17:00
Koht: Atlantise konverentsikeskus, suur saal (Narva mnt 2, Tartu)
Registreerumine: registreeru siin või Tartu LV ettevõtluse osakond, tel. 736 1192, e-post: evo@raad.tartu.ee
Üritus on tasuta

Kirjeldus:
Tänapäeval vastutab oma töö sisu, tasuvuse ja stiili eest igaüks ise. Edukas enesejuhtimine ja professionaalse mainekujundaja kaasamine on oluliseks osaks professionaalse elu kursil hoidmiseks ja suurte mõtete samm-haaval elluviimiseks.

Võimalused on laiad: olla palgatöötaja, ettevõtja, vabakutseline, vabatahtlik … või kõige selle kombinatsioon. Nii on oluliseks muutunud suutlikkus sõnastada oma oskused väärtustepõhiselt ning läheneda oma oskuste ja teadmiste pakkumisel teenusepõhisest lahendusest. Kuidas aga selle juures teha endale õigeid otsuseid, hoida selget sihti, valida meeldivaim ja tulusaim ja loobuda sellest, mis eesmärki ei täida? Selles seminaris vaatamegi sind kui teenusepakkujat (Bränd Sina) ja alustame sinu erinevates rollides selguse, strateegilise suuna ja struktuuri loomist, mida tavaliselt aitab teha persoonibrändi- ja isiklik mainekujundaja. Lähtepunktiks on veendumus, et teenuse pakkumine kui mõtteviis on kõige efektiivsem viis endale huvitava tööga tegemiseks, edukaks juhtimiseks ja tulusaks teenusepakkumiseks.

Kaasa saad nippe oma professionaalse elu rollide struktureerimiseks ja prioritiseerimiseks. Suurema selguse ja teadlikkuse, mis aitavad teha kasulikke otsuseid iseenda karjääri planeerides, tööle kandideerides ja ka tööl olles ja ettevõtet juhtides.

Seminari läbiviija: Liisi Toom, persoonibrändi kujundaja ja isiklik kommunikatsioonijuht ekspertidele, juhtidele ja ettevõtjatele

Seminare viib läbi Liisi Toom. Liisi on mainekujundaja, nõustaja ning persoonibrändi ja tööelu kujundamise mõtteviisi eestvedaja Eestis. Tema igapäevaseks tööks on toetada, nõustada ja tegutseda erinevate valdkondade ekspertide, juhtide ja ettevõtjate mainekujunduse ja turundusega ning toetada isikuid tööalastes valikutes ja selleks vajalikus eneseesitluse ettevalmistamises. Persoonibrändi ja kommunikatsioonijuhtimisega on ta tegutsenud viimased 8 aastat nii kiiresti arenevas IT alases erasektoris (ZeroTurnaround) kui ka Eesti identiteedile olulises organisatsioonis avalikus sektoris (Eesti Rahva Muuseum). Ta on asutanud Persoonibrändi Agentuuri, kus tegelebki Eestis ainukesena ettevõtjate, ekspertide ja valdkonna kõneisikute coachimise-nõustamise, nende persoonibrändi kujundamise, isikute personaalse mainekujundaja teenuse pakkumise ning koolitamisega.