• et

Soovitusi suviste tegemiste kõrvale

Suvele minnakse vastu ootusega puhata, saada energiat, lasta aasta esimesel poolel toimunul settida ning valmistuda vaimselt ja füüsiliselt sügiseks.
Persoonibrändi Agentuuri tegijaid hoiavad kevadel toimunud uuendused (rohkem töötajaid, uued teenused, uus veebileht) tegusana ka suvel. Seda kontorivabalt ja reisides küll Eesti ja Prantsusmaal.

Alljärgnevalt jagan sinuga blogipostitusi ja mõtteid, mis aitaksid sul oma ettevõtte, vabakutselise töö või oma valdkonnas maine kujundamisega lihtsamalt toime tulla. Muuhulgas ka lingid meie vastavatele teenustele, et saaksid vajadusel kohe lisa küsida.

Lennukaid ideid, sooje päevi ja huvitavat avastamist!

pba_fb_suvi

Tee end nähtavaks: Logo, visuaalne identiteet, turundusmaterjalid

Nagu mainitud, tegutseb juba mõnda aega Agentuuris ka teine Liisi – tema on meie graafiline disainer, kes aitab sinu lugu visuaalselt väljendada. Olgu see logo, video, profiilipilt, Facebooki bänner või portfoolio. Tema on teinud ka Agentuuri visuaalse identiteedi ning oma antropoloogia õpingute toel suudab eriti hästi pilti panna sinu oskused, eesmärgid ja pakkumise. Pilt ütleb ju rohkem kui sõnad!
Soovitame portfoolio ja logo osas juba praegu ühendust võtta, kui oled puhanud ja värske ning päike on naha särama pannud. Võta augustisse plaani üksi või meeskonnaga pildi- ja esitlusvideote tegemine. Sujuv kohanemine tööga …

Visuaalse esitluse teenuseid

Portfoolio loomine
Esitlusmaterjalid (kujundatud slaidshow, Facebooki bänner, reklaamvoldikud, värvikas CV, visiitkaart, profiilipilt)
– Tervikliku visuaalse identiteedi loomine (logo, brändiraamat)

Soovitame blogipostitusi

Visuaalne identiteet eristab ja on kvaliteedikompassiks
Erinevaid oskusi saab näidata erinevat tüüpi portfoolios
Kolm põhjust portfoolio loomiseks
Blogi ja veebilehe kujundamine

Liisi annab nõu sinu olemasoleva kujunduse osas, tagasisidet ja soovitusi oma meeskonna või tootefotode strateegia loomiseks.

Persoonibrändi audit ja mainekujunduse arendamine

Märtsis pidasin esimese avaliku loengu persoonibrändi auditist. See oli inspireeritud tööst klientidega ja tulemuseks on nelja-osaline sinu persoonibrändi analüüsiv audit, läbi mahukate töölehtede-küsimuste. Hiljuti võttis 50 inimest osa kirjaliku persoonibrändi auditi testimisest. Tagasiside oli väga hea, mistõttu on nüüd võimalik ka sul teha oma persoonibrändi audit koos personaalse nõustamisega.

Vaata lisa – Persoonibrändi audit: tunne iseennast ja ole nähtav

Kui sul on aga lihtsalt mõned küsimused oma ettevõtte brändi kujundamiseks, enda kui eksperdi unikaalsuse leidmiseks ja professionaalse mainekujunduse loomiseks, siis oled teretulnud nii ühekordsele nõustamisele kui pikaajalisele juhendamisele.

Persoonibrändi ja turundusega seotud teenuseid

juhendamine
karjäärinõustamine
eneseturundus
CV ja motivatsioonikirja koostamine
liftikõne loomine

Soovitame blogipostitusi

Selged eesmärgid tagavad parema tulemuse
Kuidas teistest eristuda ja luua persoonibränd
Karjääripuhkus ja sealt tagasi tulemine
Sinu brändi turundusmaterjal – detailne CV

Blogimine ja sisuturundus

Suvel on hea võtta aeg, et kirjutada, jäädvustada ja jagada oma teadmisi, oskusi ja kogemusi. Kui oled mõelnud blogiga alustamisele, et nii ehitada ja juurutada oma bändi ja nii saada kliente või tööd, siis kutsun sind blogija personaalsesse kiirtreeningusse. See on 2 nädalat kuni 1 kuu kestev treening, kus peale sinu eesmärke seadvat nõustamist annan sulle ülesanded, mida läbides on sul selge, mis mahus, mil viisil, kuidas ja kellele blogima hakkad. See on turvaline viis mõistmaks, mida blogimine sul ajaliselt, rahaliselt ja tulemuste vaatenurgast tähendab.Saad paika blogi ajaplaani, SEO ja piisavalt infot, et ise otsustada tehniliste küsimuste üle. Sobib ka ettevõtetele oma brändi laiendamiseks, värbamiseks või klienditööks.

Kõigepealt tutvu blogipostitusega Kuidas alustada blogimisega? ja Mis on sisuturundus? ning siis kirjuta liisi@persoonibrand.ee, et arutada, kuidas saaksid kasutada blogimist ja sisuturundust enda kasuks.

Lõpetuseks soovin sulle rahulikku aega endale, palju ringirändamist või kodus pere ja sõpradega aja veetmist!