• et

Raamat “Valikute ristteel”

Elurütmi, karjääri ja oma tulevikku kujundav raamat valikute loomisest.

Raamat “Valikute ristteel”, autor: Liisi Toom

“Valikute ristteel. 22 võimalust tähendusliku karjääri loomiseks” on minu esikteos. Olen kirja pannud viimase 15+ aasta isikliku kogemuse ning klientidele antud soovitused muutlikel aegadel mittestandartse karjääri kujundamiseks. Selle keskmes on küsimus, kuidas luua endale sobiv elurütm, kus tunda end hästi, nautida väljakutseid, ise luua võimalusi ning tunda ka ebakindluses kontrolli.

Raamat on sobilik tööturule sisenejatele, neile, kes alles kooli lõpetamas või kes kaaluvad uue karjääri alustamist ning enda professionaalse aga ka igapäeva elu rütmi muutmist. Kui sa pole kunagi karjääri planeerinud, kui oled senise elu tegelenud ühe kindla alaga nagu sportlaskarjäär, meditsiin, õpetaja või miks mitte sõjavägi – siis see raamat aitab sul isikupärastada oma karjääri kujundamist ja teha seda turvaliselt, strateegiliselt ja loovalt.

 

 

Raamatu sisukordAutor: Liisi Toom
Ilmumisaasta: 2024
Toimetaja: Kadi Kütt
Kujundaja: Kaire Guthan
Kirjastus: Pilgrim
Leheküljed: 200
Mõõdud: 190×130

Tutvu raamatu sisukorraga ja kuidas raamatut kasutada töös inimestega (karjäärinõustajad, coachid, personalijuhid).

 

 

Autor Liisi Toom “Valikute ristteel”

Raamatu “Valikute ristteel” tellimine

Raamatut saab osta hästi varustatud raamatupoodides, kirjastus Pilgrimi esinduskaupluses ja otse autorilt (minult), juba on leitav ka mitmes raamatukogus. Minu käest tellides:

Hind (ühe raamatu korral, esitlustel võib hind erineda): 18 EUR +  saatmiskulu (DPD pakiautomaadi puhul 2.65). NB! Kuni kolm raamatut on võimalik ühe saatmiskulu eest osta – kombineerige või ostke kohe ka kingiks mõni eksemplar.

Sissevaade “Valikute ristteel” raamatusse.

Lisainfo: Tellimiseks saada kiri liisi@persoonibrand.ee või whatsapp 52 70 534 numbrilevõi märgi ülekande selgituses:pakiautomaadi asukoht (DPD pakiautomaat), oma telefoninumber ja nimi. Arve soovi korral arve koostamiseks vajalikud rekvisiidid või info, kelle nimel juba ülekanne raamatu eest tehtud on.

Arveta tellimisel saad teha ülekande näiteks ühe raamatu korral:
Liisi Toom, LHV: EE587700771004432408, summa: 20.65 EUR, selgitus “raamat”. Kahe raamatu korral 38.65 EUR.

Raamatu saadan 1-3 tööpäeva jooksul peale tasumist.
NB! Hind võib muutuda suuremate koguste või pakiautomaadi muutuse korral. Kokkuleppel saab käest-kätte Tartust.

Kuula podcasti kirjastus Pilgrimi omaniku Tiina Ristimetsa ja Liisi Toomi vahel, kus arutavad raamatuga seotud teemade üle: karjääri kujundamine, töö tulevik, julgus ja tegutsemissoovitused. Kuula podcasti siit (avaneb Spotify).

Tutvu ühe peatükiga raamatust. “Küsi ja sulle antakse” alkeemia.ee veebil.