• et

Persoonibrändi täiendkoolitused

4AM pakub koolitusi kommunikatsiooni, karjääri ja psühholoogiliste oskuste treeningu valdkonnas. Unikaalseimaks ja Eestis teedrajavaks koolituseks on persoonibrändi ja eneseturunduskoolitused.

Vajaliku info koolituse kohta leiab koolituse juuresolevast infomaterjalist (PDFis). Koolitused algavad grupi täitumisel või piisavate huviliste olemasolul (ei ole kindlaid kuupäevi 2020. aastaks). Huvi korral saab koolitusele registreeruda kirjutades liisi@persoonibrand.ee. Seejärel täpsustatakse koolitatava individuaalsed vajadused ning sobiv koolitusgrupp ja teema. Kinnitus koolitusel osalemisest tuleb e-kirja teel.
Koolitusgrupid moodustatakse sarnaste huvidega inimestest, kooskõlastades nende ja koolitajale sobivaid aegu.

Täiendkoolitusena pakutavate koolituste kavad

a) Persoonibrändi täiendkoolitus ekspertidele, ettevõtjatele: Persoonibrändi täiendkursus 2020 Persoonibränd ja usaldus.

b) Persoonibrändi baaskursusPersoonibrändi baaskursus 2020 2 päeva karjäärinõustajale, coachidele, personalijuhtidele. 2 päevane.

Lisaks hulgaliselt teisi enesearengut toetavat ja bränd nimega sina kujundavaid koolitusi. Küsi lisa liisi@persoonibrand.ee

Koolitusega seonduvad praktilised küsimused

  • Koolitustasu. Koolitustasu maksmine toimub koolitusele järgnevalt täies mahus, ülekandena Agentuuri kontole. Kokkuleppel ning pikemate koolituste puhul võib Agentuur pakkuda ka perioodilist maksmisvõimalust. Selle kohta teavitab Agentuur koos koolituse info andmisega. Juhul kui koolitusele registreerumine eeldab ettemaksu, tuleb see teha Agentuuri kontole hiljemalt 2 nädalat enne koolitust täies mahus, tasu ei tagastata juhul, kui koolitatav otsustab hiljem koolitusest loobuda. Koolitajal on võimalus enda asemel aga saata teine inimene, kui tema profiil kattub koolitusgrupiga. Koolitaja haigestumise puhul või Agentuuri tõttu ärajäätud koolitused, kus on tehtud ettemaksed, tagastatakse 90% tasust. Juhul kui koolituse eelnevalt on kokkuleppel koolitatavatega koolitaja poolt tehtud tööd, siis arvestatakse see tagastatavast summast maha.
  • Juhul kui koolitaja tõttu ei ole koolitus võimalik kokkulepitud ajal ellu viia, tehakse esmalt ettepanek kuupäeva muutmiseks. Kuna üldjuhul on koolitustasu makstav peale koolitust, ei tähenda see koolitajale ega ka koolitatavale tasudega seotud küsimusi.
  • Koolituste, koolitajate kvaliteedi tagamise alused ja tagasiside küsimine on leitavad allalaetavast Koolituste kvaliteedi tagamise alused_PBA dokumendist.