• et

Oluline info Tartu ettevõtjale

Tartu

Tartu

Mina olen otsustanud tegutseda oma ettevõttega Tartus, olen põline tartlane ja mulle meeldib siin. Usun, et saan aidata Tartu ettevõtjad oma teenuseid ja tooteid turundada ja innustada inimesi leidma oma nišš. Eks Tartus on omad väljakutsed ja võrgustiku loomine, nagu igal pool, on siin üli-oluline. Samuti koostöö teiste ettevõtjate, asutustega. Olen ise osalenud kahe väga eduka rahvusvahelise konverentsi korraldamises ja turundamises Tartus ning näen, et on olemas vajadus, võimalus ja valmisolek arendada ja turundada edukat toodet ja teenust just Tartust. Ja väide, et “Tartust tööd ei leia” on minu arust puhta vale või vähese pingutuse tagajärg.

Tartlasena soovin anda oma panuse siinse ettevõtluskeskkonna arendamisele, et siin oleks edukaid ja kompetentseid spetsialiste, ettevõtjaid ja tarku tööandjaid. Üheks panuseks on läbi ettevõtjate nõustamise ettevõtlusega alustamise, firma turundamise kaudu, teiseks on spetsialistide aitamine oma karjäärivalikute tegemises ja elluviimises (vaata www.persoonibrand.ee/teenused). Kolmandaks aga soovin aidata läbi teiste asutuste koostöö ja nende nähtavuse tõstmisega – selleks ka see postitus, kus on koondatud kõik olulised sündmused, asutused ja võimalused ettevõtjale.

Kui sul on huvi ettevõtjatele suunatud kohtumiste vastu, ühistegemiste, minuga koostöö vastu, anna märku liisi@persoonibrand.ee.

Järgnevalt esimene samm koostöö ja teadlikkuse suurendamiseks Tartu ettevõtjate seas: ülevaade erinevatest organisatsioonidest Tartus, kellest võib ettevõtjale, alustavale või juba pikemat aega tegutsenud ettevõtjale kasu olla. Kui on infot, mis siin puudub, anna mulle märku, täiendan.

Linnavalituse ja riigipoolsed asutused ettevõtjatele Tartus

Inkubaatorid, keskused, büroohotellid Tartus

2017 juulis käisin Open Coffee hommikul Startup HUB-is Tartus, külas oli ja kohvi tegi suurepärased SÄDE kohviku baristad. Foto: Marili Vihmann / Startup HUB.

 

 • UUS! SPARK HUB.
  Tehnoloogia kommuunikeskus Tartus – kontoripindade/koosolekuruumide rent, ürituste pidamise võimalus.
 • UUS! sTARTUp HUB.
  Tartu kesklinnas asuv äri- ja kommuunikeskus iduettevõtjatele – koostöötamisala, kontoripindade/koosolekuruumide rent. Jälgi ka nende Facebooki lehte, sest seal toimub palju põnevaid kohvihommikuid!
 • Tartu Loomemajanduskeskus
  Tartu loomemajanduskeskus tegutseb ühelt poolt katusorganisatsioonina, koordineerides loomemajandust Tartus, jagades loomemajandusalast infot, viies läbi erialast täiendust pakkuvaid ja muid koolitusi ja organiseerides erinevaid üritusi, ning teisalt ettevõtlusinkubaatorina, pakkudes loovettevõtjatele juriidilist ja majandusalast nõustamist ning inkubatsiooniteenust.
 • Tartu Teaduspark
  Tartu Teaduspargi eesmärgiks on tehnoloogiamahukate ettevõtete tekke, arendamise ja tegevuse toetamine. Teaduspargi 12 000 ruutmeetril kontori- ja laboripinnal tegutsevad üle 70 ettevõtte, kellele pakume lisaks ka äriarendusteenuseid.
 • Aparaaditehas
 • Domus Dorpatensis HUB
 • Sotsiaalse ettevõtluse inkubaator
 • Tartu Biopark
  Tartu Biotehnoloogia Park (TBP) pakub arendus- ja konsultatsiooniteenuseid biotehnoloogia, meditsiini ja veterinaarmeditsiini ettevõtetele ning teadusasutustele, rendib tegevuseks ruume, toetab koostöösidemete sõlmimisel ning on aktiivselt tegev uute ettevõtete asutamisel.
 • Emajõe Büroohotell
  Kontoriruumide rent.

Ettevõtjate või ettevõtjatele suunatud organisatsioonid Tartus

Ettevõtlikkusele ja ettevõtjatele suunatud sündmused

 • UUS! StartUP DAY!
  2016. aastal esmakordselt toimunud suur mess-konverents-networking all-in-one. Ääretult edukas ettevõtjate kohtumisüritus, mis pakub midagi igaühele ning on suurepärane näide heast koostööst VÄGA paljude firmade ja asutuste vahel.
 • Ettevõtlusnädal – oktoobri alguses, vaata ettevõtlusosakonna veebi.
 • Tedx Tartu – http://www.tedxtartu.org/
 • Täiskasvanute karjääriplaneerimisnädal “Terve karjäär”


PS: Kui sinu asutus, sündmus, mis on kasulik ettevõtjale, puudub siit nimekirjast, siis anna mulle märku: liisi@persoonibrand.ee.