• et

eneseturundus ja ajaplaneerimine koolitus

Kuidas eksperdina turundus oma ajakavva saada

September on alanud tegusalt. Alguse on saanud persoonibrändi Youtube-i kanal (Like, Subscribe and Share 🙂 ning ametlikult võib gentuuri teenuste hulka lisada psühholoogiliste oskuste treeningu (eriti vajalik suurte unistustega, saavutajatele, perfektsionistidele). Tulemas on mitmeid koolitusi kogu aastalõpu vältel. Ühest uuest olulsiest koolitusest rääkida soovingi.

Miks ma pean ennast turundama?

Pole mingi uudis, et sisulise töötegijana on turundustegevusi keerukas oma ajakavasse planeerida. Ma mõtlen siin inimesi, kelle tööoskused EI EELDA turundusoskusi. Näen seda pidevalt oma klientide pealt, kes üheltpoolt tunnetavad turunduse vajalikkust oma professionaalse kuvandi loomisel, klientide saamisel ning mõjuisiku rolli tagamisel oma valdkonnas. Samas tahavad eksperdid ikka keskenduda peamiselt oma tööle – sellele, mis silma särama paneb. Ja nii peakski olema, sest sinu kui coachi, personalijuhi, pottsepa, juristi, kunstniku, karjäärinõustaja, koolitaja, sportlase, finantsanalüütiku (ja nimekiri jätkub) töö sisu ja väärtus on hoopis sinu enda (kutse)oskuste, teadmiste ja kogemuste rakendamises. Selleks, et neid oskusi aga rakendada on mõistlik teada elementaarseid turunduse printsiipe ja mis veel tähtsam, osata see teha endale nii lihtsaks, kitsaks ja selgeks, et see kenasti sinu päris tööd segama ei hakkaks ja samas saaks piisavalt turundatud, et oled garanteerinud kliendid, tööandjad ja projektipakkumised ning oma töö mõjukuse õigetele inimestele ja tulevikule ette mõeldes. (Enese)turundus oskus on tulevikutööturul tegelemiseks oluline oskus. Mina soovin aidata sul leida oma viis nii, et sa ei peaks turundusele kui sellisele aga mõtlema.

Koolitus eneseturundusest ja ajaplaneerimisest, mida iga spetsialist peaks läbima

Selle kõigega alustamiseks olen koostanud oma kogemuse isiku eneseturunduse strateegiate loomisel intensiivseks koolituseks. Koostöös Tartu Ülikooli täiendusõppega soovin ka sind sinna kutsuda. NB! See koolitus ei õpeta tundma kõiki turunduskanaleid ja turundustaktikaid. See õpetab pigem aru saama, et kõike ei olegi vaja teada ning tegema tarku otsuseid.

Rohkem infot ja registreerumine toimub siin: http://bit.ly/PBturundusUT19

Koolitus: Isiku brändi turundus: ajaplaneerimine turundustegevusteks

Olulisemad teemad, mida isiku turundusele keskendunud koolitusel käsitleme:

  • Mis on ja kuidas kasutada sisuturundust oma persoonibrändi loomisel?
  • Kuidas tagada oma brändiga ühtne sõnum (ja teha sisuloomisel otsustamine – millest rääkida? – endale kergemaks)?
  • Aastase (sisu)turunduse plaani loomine.

Eneseturunduse koolitus ekspertidele, isikubrändi loojatele. Persoonibrändi koolitused viib läbi Liisi Toom

Sihtgrupiks on eksperdid, väikeettevõtjad, kõneisikud, kutse taotlejad, juhid ja vabakutselised kunstnikest teadlasteni, koolitajatest personalijuhtideni. Sina, kes sa tunned, et sul on, mida öelda, kui pead oma ametit/kutset tutvustama laiemale publikule või soovid avastada, kuidas oma teenust sisuturunduse kaudu tutvustada.

Toimumisaeg: 27. september, 10.00 – 15.30 Toimumiskoht: Tartu, Ülikooli 20.

Registreerimine toimub läbi Tartu Ülikooli täiendusõppe kaudu siit.

Facebooki sündmus siin.

Vaata ka videot eneseturundusest.

Koolitaja: Liisi Toom, persoonibrändi konsultant ja juurutaja Eestis, PBA asutaja. Individuaalselt nõustanud sadu eksperte, juhte ja ettevõtjaid, koolitanud veel rohkem inimesi ning pakkunud ajakohast infot ja juhendamist läbi persoonibrändi blogi läbi 10 aasta.

Kui teemad tunduvad olulised, aga ei saa kohale tulla või soovid koolitust oma meeskonnale, kirjuta liisi@persoonibrand.ee ja vaata erinevaid persoonibrändi koolitusteemasid.

Kuidas on september sinu jaoks olnud? Milliseid oskusi on sinu ametis vaja, et olla oma valdkonna ekspert ja eelkõige, teha tööd, millest hoolid ja seda nii, et saad elada elu, mis pakub naudingut?

Foto: Brooke Lark on Unsplash