• et

Ettevõtlusnädala koolitused persoonibrändist, eesmärkidest ja asukohavabdusest

Ettevõtlusnädal tuleb taas

Taas on Ettevõtlusnädal algamas ja taas olen loonud kolm huvitavat koolitust, mida Tallinnas ja Tartus huvilistele pakkuda oma elu reeglite loomiseks ja järgimiseks. Iga aasta püüan vaadata, mida on just sel aastal minu kliendid kõige rohkem küsinud või ühiskonnas tähtis. Persoonibrändi koolitused on alati arendamisel, sest ka maailm meie ümber muutub.

Liisi Toom koolitamas ettevõtlusnädalal

Sellel aastal pakun sulle võimalust osaleda kolmel koolitusel:

  1. Kuidas persoonibränd usaldust tekitab? Mõtlemapanev ja praktiline lühitutvustus teemasse, mis on minu arust väga oluline – usaldust on tänapäeval raske saada ja seega peame me ise mõistma, mis mehhanismid seda loovad ja kuidas just õigetel alustel loodud persoonibränd seda toetab. Toimub teisipäeval, Tallinnas, kl 11.00, link siin.
  2. Asukohavabadus – millest me tegelikult räägime? Olen esimene, kes julgustab looma oma reegleid (#minureeglid – !). Asukohavabadus on kuum sõna, mis selle taga on ja kuidas seda saavutama hakata, kui üldse? Sellest rohkem Tartus, Dorpati Konverentsikeskuses kolmapäeval, kl 9.00, registreerimislink siin.
  3. Eesmärgid rööprähklejale. See koolitus on hetk kõigile neile, kes teevad kogu aeg väga palju, kes aga vahaepeal tunnevad, et asjad ei liigu ja saavutatud alati ei jõua nautida. Viskame pilgu peale sooritusemotsioonidele, mõtteviisile, mis eesmärkide seadmist ja saavutamist mõjutavad ja praktilistele tööriistadele, mida ise klientidega kasutan. Toimub neljapäeval, kl 10.00 Dorpati Konverentsikeskuses, registreerimine siin.

Kas oled ettevõtlusnädalal osalemas? Anna teada, vastates lihtsalt sellele kirjale. Kui koolitused kõnetavad, jaga neid ka teistele, kellel on sellest kasu.

Alati olen rõõmus ka kui tuled lihtsalt peale koolitust ja tervitad – digitaalsele e-kirjale saab siis näo ka juurde panna.

Sinu elu, sinu reeglid portaal alati sinu jaoks avatud

Vaata www.persoonibrand.ee – otsi üles Instagramis, Youtube-is ja Facebookis 😉 Jaga oma lugu kasutades märksõnu #minureeglid #persoonibränd