• et

Edu saavutamine vs läbikukkumine?

Persoonibrändi loomise idee seisneb oma elu selliselt elamises, et saad tegeleda valdkonnas, mis sulle meeldib ja milles hea oled. Oma tee käimine nõuab julgust, riski ja kannatlikkust. Saab tunda ebaõnnestumisi, läbikukkumisi ja segadusi. Just need “negatiivsed” olukorrad võivad olla aga lahenduseks ja läbimurdeks, milleni ei jõuaks ilma otsuseta alustada.

Iga saavutus algab otsusest püüda midagi teha.

Iga saavutus algab otsusest püüda midagi teha.

Mida tähendab ettevõtjaks olemine? See tähendab võtta kätte ja tegutseda mingi eesmärgi nimel. Tegeleda situatsioonidega, nii heade kui halbade, üllatavate ja planeeritud olukordadega. Kui oled püüdnud, oled ka läbikukkunud, leiab Samuel Beckett. Kuku siis paremini läbi.

Oled proovinud. Oled läbikukkunud. POLE TÄHTIS. Proovi uuesti. Kuku uuesti läbi. KUKU VEEL PAREMINI LÄBI.

Oled proovinud. Oled läbikukkunud. POLE TÄHTIS.
Proovi uuesti. Kuku uuesti läbi.
KUKU VEEL PAREMINI LÄBI.

Sest lõppkokkuvõttes võid avastada, et tulemus, mille saavutasid läbi tegutsemise, klientidelt tagasisiside saamise loodud tootele, julgusele võtta sõna, võib olla just see lahendus, mis aitab sul tegutseda edukalt valdkonnas, mis on unikaalne just sinule ja su ettevõttele.

Ma ei ebaõnnestu. Ma olen edukas mõistmaks, mis ei toimi.

Ma ei ebaõnnestu. Ma olen edukas mõistmaks, mis ei toimi.

Oma unikaalsete oskuste kogumi kasutamine ning sellega turule tulles riskimine on igati tulusam kui kahetsemine ja mõtisklused “mis siis oleks olnud, kui … .” või “lubasin aasta alguses, et teen, aga … .”.

Tee kogemuseni algab tegudest ja nendest läbikukkumistest.

Milles sina edukalt läbi kukkunud oled?