• et

Tule kaasautoriks

Muuda kirjutamisega elusid

Tule persoonibrand.ee portaali kaasautoriks

Liisi Toom on läbi persoonibrändi blogi ja Persoonibrändi Agentuuri juba 10 aastat kirjutanud blogipostitusi, kus jagab oma kogemust, teadmisi ja nõuandeid enesearengust, karjäärist, turundusest ja brändingust, et tänapäeva aktiivne ja endast hooliv inimene saaks nii inspiratsiooni kui praktilisi nõuandeid oma elu kujundamiseks ja selleks vajalikeks eneseesitlusoskusteks.

Ole järgmine mõjuisik

Kui sul on jagada oma kogemust, soovitusi uuenduslikest ja kasulikest teemadest, mis aitavad ettevõtlikul inimesel luua tasakaalus elu, teadmist iseendast, alustada ja juhtida ettevõtet ning end turundada autentselt, siis tule jaga seda persoonibrändi ja juhtimise blogis. Oodatud on oma ala spetsialistid, nõustajatest treeneriteni, ettevõtjad oma isikulugudega, kus teistelgi midagi õppida või hoopis tead mõnda olulist raamatut või töölehte, millest teistel kasu oleks? Tule ja jaga!

Liisi Toom, blogija, PBA asutaja ja portaali looja ja arendaja. TULE SELTSI!

Keda otsime ja mida ootame kaasautoritelt

Ootame kaastöid nii spetsialistidelt, kes on oma töö käigus õppinud, mis inimesi aitaks, olgu see soovitused tervislikumaks eluviisiks, kuidas stressi maandada, kuidas teha karjäärivalikuid, kuidas kasutada instagrami või palju muud. Oled sa siis karjäärinõustaja, coach, personaaltreener, hingamisterapeut, koolitaja, juht, ettevõtja, …
Samuti otsime PÄRIS lugusid. Kuidas sa leidsid OMA tee, kuidas sa alustasid ettevõtlusega, kuidas sa saavutasid oma klientide juures nähtavuse, kuidas oma brändiga välja tulid, millised olid raskused.

Teretulnud on ka:

– raamatuarvustused.
– intervjuud.
– teadusartiklite kokkuvõtted.
– tudengid, kes soovivad kätt proovida ajakirjanduslikus või sisuturunduslikus töös, keeletoimetuses.

Otsime:

– kirjutajaid, blogijaid, vlogijaid, youtubereid.
– toimetajaid (toimetajate puhul palun lihtsalt märku anda oma soovist liisi@persoonibrand.ee ja räägime täpselt edasi)

Ootame:

– ladusat teksti ülalmainitud teemal, ca 1-4 lk.
– kaasas (soovituslik) sobiv pilt (koos autoriga).
– et postitus vastaks vähemalt ühele kolmest kriteeriumist: 1. oleks hariv ning praktiline, 2. inspireeriks tegutsema, 3. paneks mõtlema uues valguses.
– lugu peab olema kas autori enda originaaltekst, võib olla ka varasem blogipostitus, mis on vastavalt kohandatud. Võib olla ka tõlketekst, sel juhul korralik viitamine!
– Või pakkuda vaid ühe loo, kokkuleppel võime avaldada ka lugude seeriaid.

Pakume:

– teadmisjanus ja tegutsemissooviga publikut.
– võimalust avaldada oma lugu autoriteetses ja teedrajavas portaalis.
– koostegemise lusti.
– võimalust panustada tulevikutöö ja elustiili ning mõtteviisi muutusesse.
– professionaalset tagasisidet sinu kirjutamisstiilile, nõuandeid blogimise kohta,
– praktikat (tudengid – olete oodatud!).

Kuidas alustada?

1. Vaata persoonibrand.ee/blogi vähemalt 5 erinevat postitust ning märksõnapilvi ja kategooriaid.
2. Mõtle, mis teemad sinuga haakuvad ja millest kirjutada sooviksid. Mis on sellel seos persoonibrändiga?
3. Vali üks teema ja üks lugu ning kirjuta vähemalt 1 leheküljeline blogipostitus, toimeta seda.
4. Saada lugu koos lühikese mõttevahetusega, kes oled ja miks soovid persoonibrändi blogis oma lugu avaldada. Mis on sinu ootus. Saada aadressile: liisi@persoonibrand.ee
5. Vaatame loo nädala jooksul läbi ning võtame otse ühendust, et täpsustada avaldamisega seotut.

Kaastöö ei ole tasustatud tööd vaid on võimalus jagada oma kogemust ja teadmisi tuhandetele ettevõtlikele ja oma potentsiaali rakendada soovivatele inimestele.

Küsimusi?

Kirjuta liisi@persoonibrand.ee

Kokkuvõttes:

Kui soovid muuta inimeste elu, panustada sellesse, et nad oskaks teha valikuid oma karjääris ning tunneksid rõõmu töös ja enesekindlust juhtimises? Just kõik need märksõnad on midagi, mis teemadel otsime persoonibrändi blogisse uusi kirjutajaid. Persoonibrändi blogi on ilmselt esimesi blogisid, mis kajastab karjääri, ettevõtlust ja brändingut ja turundust eestis. Nüüd avame oma väravad tegijatele, kes soovivad oma teadmisi, lugusid jagada, aidates rahval leida vastuseid küsimusele:

 

  • Kes sa oled
  • Mida oskad?
  • Kes on sinu sihtgrupp?
  • Kuidas oled nähtav?
  • MIKS sa teed, mida teed?
  • Kuidas hoida töös/elus ja endas tasakaalu?

ÜHENDAME JÕUD tuleviku töömaailma kujundamisel!

NB! Kuigi loo lisamine teeb sind suurele auditooriumile nähtavaks, ei ole tegemist reklaamirubriigiga. Kui sul on huvi jagada kasulikku infot uutest sündmustest, oma teenustest või muust seotust, siis kirjuta mulle. Iga reklaamipakkumine vaadatakse läbi eraldiseisvalt.

Featured foto: Ellyot