• et

Coaching (UUS!)

Coaching (UUS!)

Coaching on ideaalne võimalus õppida iseennast kuulama, teha teadlikke otsuseid ning nii liikuda enesekindlamalt edasi elus, karjääris ja unistusi ning tipptulemusi püüeldes.

Olen coachingu-stiili kasutanud kogu oma konsultatsiooni-koolituste karjääri. Viimane intensiivne kogemus oli koroona-ajal, märts-september 2020 coachida tuleviku tippjuhte avalikus sektoris (17 juhti). Coaching on võimas tööriist inimese käes, kes tahab efektiivsemalt, võimekamalt, ennast hoidvamalt tegutseda. Coaching aitab sul kõrvaltseisja pilku saada, olles ise protsessi kontrollija.

Mida oodata coachingust:

 1. Sind kuulatakse täielikult.
 2. Õpid iseennast siiralt kuulama. See on hämmastav hetk, kui tajud, et palju saab ära teha lihtsalt enda kuulamisega!
 3. Avastad otsuste, valikute ja enda mõtete taga väga palju huvitavaid lugusid, veel rohkem valikuid ja loomingulisi lahenduskäike.
 4. Tunned motivatsiooni tõusu.
 5. Tunned, et oled elus!
 6. Tunned, et oled võimekam ja saad oluliste otsustega enesekindlalt tegeleda.
 7. Märkad, kui palju oskusi ja teadmisi sul on, mida kõike rakendada oma töös, elus, suhetes.

Coachina lähtun järgmistest uskumustest ja väärtustest:

 • Igaüks teab juba vastuseid, coach oskab aga need nähtavale tuua.
 • Vastutus tulemuste eest on sinul. Nii on ka vaja, et motiveeritud tegutsemiseks teeksid otsuse sina ise.
 • Täielik usk iga inimese potentsiaali olemasolusse.
 • Oma tegelike soovide poole liikumine on väljakutsuv ja vahel hirmutav. Seista enda (vajaduste) eest võib olla segadust tekitav. Hea coach aitab sul seda teed käia, kuid ei tee samme sinu eest. Nii jääb tulemuse NAUDING ka 100% sinule.
 • Coaching toimib vaid kliendi valmisolekust kogetu praktikasse panna ja oma ellu tuua.

Mida MITTE oodata coachingust:

 1. Coach ütleb sulle, kuidas asjad on. Kindlasti mitte! Selleks on persoonibrändi strateegiline konsultatsioon.
 2. Kõik vastused saad kohe kätte. Ei, kui sa pole pikka aega tegutsenud oma tegelike soovide ja sisemise kutse järgi, siis võib tegelike vastusteni jõudmine aega minna. Varu coachingu jaoks vähemalt 5-6 korda. Kindla eesmärgi puhul (juhtimiscoaching, elustiili muutmise coaching) võib protsess olla pikem, kuna muutus võtab rohkem aega.
 3. Muutus tuleb lihtsalt. Ilmselt mitte. Iga muutus paneb meid ebamugavasse situatsiooni. Sellega kohanemine tekitab vastureaktsiooni. See, kas ebamugavustundest “läbi” lähed ja mis tempoga, on sinu otsus. Coach toetab sind igas valikus 100%. Mida avatum oled, seda lihtsamaks coachingust tulevad muutused muutuvad.

Tunned coachingu vastu huvi?

Tule esmakohtumisele Skype või WhatsAppi teel (erikokkuleppel ka Tartus kontoris).
Esmakohtumine kestab 60-80 minutit, hinnaks 83 EUR (+km kui tasumine toimub arvega).
Järgmised kohtumised kestavad 45 minutit, hinnaks 63 EUR (+km kui tasumine toimub arvega). Hind kehtib 2020 toimuvate coachingu-sessioonide puhul. Hind võib muutuda pikaajaliste projektide puhul.

Peale esmakohtumisi on võimalikud ka 15 minutilised kiir-coachingud ootamatute otsuste tegemise toetamiseks. Samuti võib teha coachingu projekte alustava juhi pikaajaliseks toetamiseks või organisatsioonis coachiva juhtimiskultuuri sisseviimiseks.

Kirjuta liisi@persoonibrand.ee või saada kiri kontaktvormi kaudu. Kirjuta ka lühike enda tutvustus ja mis on hetkel olulisim küsimus, millega coachingule tulla soovid.

Minu coachingu taust

Olen kasutanud coachivat konsultatsiooni alates 2011. aastast elustiili, ettevõtluse ja persoonibrändi kujundamiseks eraettevõtjate, ekspertide ja organisatsioonide muutuse läbiviimiseks. Täiendasin end Londonis Coaching Academy-s tehnikate osas ning hetkel omandan diplomit Estonian Business Schooli Executive Coaching programmis. Oman psühholoogia bakalaureuse kraadi ja kommunikatsioonijuhtimise magistrikraadi. Olen loonud ja läbi viinud juhtimispsühholoogia ainet (3 EAP, Kaitseväe Akadeemia). Aastatega olen kujundanud oma coachimis-stiili, mille keskmes on klient ja talle avamiseks ja avastamiseks vajaliku keskkonna loomine ning julguse andmine reaalsete sammude astumiseks. Minu CV-d näed siit.