• et

VIDEO: Bränd nimega Sina

VIDEO: Bränd nimega Sina

Turundusstrateegia soovitused oma töö- ja elustiili disainimiseks

  • Tund aega, mis aitab sul võtta kontroll oma karjääri üle enda kätte. Vaata oma kodus, endale sobival ajal.
  • Kõige soodsam hind, vaid 24.90 (sh km) ja sa saad ise alustada oma karjääri disainimist ja oma nime loomist oma valdkonnas.

Koolitaja Liisi Toom, persoonibrändi konsultant, kommunikatsioonijuht, ettevõtja

Kestvus: 1h
Inimene kui bränd eneseturundus oma elu kujundamiseks Liisi Toom
Miks teha nii, kuidas teised, kui kõige lihtsam, rahuldustpakkuvam ja ka tulusam on teha asju enda moodi? Oma töö – ja elu disainimine tähendab teadlikku oskuste, teadmiste ja iseloomu ning ambitsioonide suunamist unikaalseks teenuseks, mida pakkuda tööandjale või kliendile. Kuidas paika panna selleks vajalik persoonibrändi ehk bränd nimega Sina turundusstrateegia? Kust alustada ja mida meeles pidada nii õpingute ajal ja juba tööturul olles, et ise võimalusi kujundada ja oma potentsiaali rakendada? Nendel teemadel tunniajases videos arutlengi, inspireerin, saab näpunäiteid, praktilisi juhendeid ja soovitusi nii tegutsevale ettevõtjale, eksperdile ja spetsialistile, kes soovib olla nähtavam oma valdkonnas ja neile, kes otsivad uusi väljakutseid.

Tänapäeval on võimalusi palju, raskem on aga otsuseid teha, mida võtta, mida jätta. Nii on isiku enda unikaalsus, teadlikkus oma potentsiaalist ning oskus seda õigetele klientidele nähtavals muuta, oluline. Igalühel peab olema oma autentne visioon ja sõnum. Persoonibrändi mudel aitabki seda kujundada elustiiliks ja rahuldustpakkuvaks tööks.

Millest videos räägitakse?

1. Mis on persoonibränd?
2. Kuidas tõsta endast kui brändist mõeldes oma unistuste realiseerimise tõenäosust?
3. Kuidas kujundada oma elu oma reeglite järgi?
4. Milliseid turundustaktikaid inimesed kui brändid kasutada saavad?

Karjääripäeva vaatajaskond

Foto videost Bränd nimega Sina.

Tänu sellele videole sain peale aastast töö-otsimist nii hea inspiratsiooni, et võtsin kätte ja hakkasin valima tööd enda soovide järgi. Kuu ajaga leidsingi minu elustiilile sobiva ja tasuva töö.” – Katrin, (35 aastane, copywriter)

Ennustamine on võimatu. Tõsta saab vaid tõenäosust saada see töö, see klient ja see keskkond, mida sa soovid.

Ennustamine on võimatu. Tõsta saab vaid tõenäosust saada see töö, see klient ja see keskkond, mida sa soovid.

Liisi Toom on persoonibrändi ja tööelu kujundamise mõtteviisi eestvedaja Eestis. Tema juba üle 8 aastase professionaalse kuvandi, ettevõtluse ja kommunikatsioonialase töö, blogimisie kaudu on kasu saanud need, kes soovivad teadlikult oma elu kujundada ja selgelt olla oma unikaalsusega nähtav. Ta on asutanud Persoonibrändi Agentuuri, kus tegelebki ettevõtjate, ekspertide ja valdkonna kõneisikute coachimise, nende persoonibrändi kujundamise ning koolitamisega.

Loo oma oskustega tähendust!
Filmitud: Tartu Ülikooli Karjääripäeval, 2016

Bränd nimega sina video TELLIMINE:

Video saad videolingina + parooli, millega saad kohese juurdepääsu.

1. Tee ülekanne 24.90 EUR Persoonibrändi Agentuur OÜ kontole SEB-s EE651010220192535224, selgituses “Video+Saaja Nimi”. Kui soovid arvet, siis saada info e-mailile.
2. Saada liisi@persoonibrand.ee kiri, et saaksin sulle saata lingi videoni.

Küsimusi? kirjuta liisi@persoonibrand.ee

Vaata, kuidas saab Liisi Toom ja Persoonibrändi Agentuur sind aidata oma professionaalse kuvandi loomises.